ورود به پنل کاربری

" قابل توجه کاربران وب سایت "

لطفا برای ثبت نام و استفاده از تمامی امکانات وب سایت به منوی فرم ثبت نام مراجعه کنید.
 
پنل کاربری شما
صفحه نخستدرباره ما

موسسه نواندیشان توسعه مشارکت مهر به منظور ارائه خدمات مشاوره مدیریت و برنامه ریزی شامل طراحی، اجرا، ارزیابی، سازمان دهی و ظرفیت سازی در طرح های توسعه با شماره ثبت 25947 تشکیل شده است.

این موسسه دارای چهار بخش فنی و تخصصی بوده و خدمات مشاوره ای، آموزشی، پژوهشی و اجرایی در زمینه ی مدیریت و برنامه ریزی طرح های توسعه پایدار مشارکتی ارائه می نماید :

پژوهش و نیازسنجی مشارکتی، پروژه نویسی مشارکتی، برنامه ریزی و مدیریت مشارکتی، پایش، ارزیابی و ارزشیابی مشارکتی.

بسیج اجتماعی، سازمان دهی و نهادسازی جوامع محلی (CBO) و تشکیل گروه های توسعه روستایی، توان افزایی و ظرفیت سازی جوامع محلی در تدوین و اجرای طرح های توسعه پایدار روستایی و منطقه ای.

طراحی، برنامه ریزی و راه اندازی صندوق توسعه پایدار روستایی و محله شهری و صندوق اعتبارات خرد (تامین مالی خرد) از طریق بسیج اجتماعی جوامع محلی برای ایجاد معیشت های پایدار جایگزین و کاهش فقر.

تدوین برنامه های کسب و کار، تشکیل خوشه های کسب و کار و تسهیلگری در بازاریابی محصولات.

تدوین برنامه های توسعه پایدار روستایی و برنامه های توسعه پایدار منطقه ای.

شبکه سازی دست اندرکاران، تحلیل ذینفعان، ایجاد هماهنگی بین بخشی و نهادی و مجمع خیرین کارآفرینان اجتماعی.

آموزش مدیریت توسعه، رهیافت مشارکت، مبانی و مهارت های تسهیلگری، تکنیک های PRA، صندوق های اعتبارات خرد و صندوق توسعه پایدار روستایی و محله شهری، کارآفرینی و بازاریابی.

برگزاری دوره های آموزشی و مشورتی و آموزش مهارت حرفه ای تسهیلگر و تسهیلگر ماهر توسعه.

اعضای این موسسه بیش از پانزده سال در پروژه های بین المللی توسعه در سازمان های SGP,GEFUNDP,UNHCR, FAO فعالیت داشته اندو در طراحی، اجرا و مشاوره تعدادی از پروژه های این سازمان هادر سطح کشور مشارکت کرده و تجارب ارزنده ای در این پروژه ها در مناطق مختلف کشور کسب نموده اند.

همچنین این موسسه در برگزاری دوره های آموزششی برای ظرفیت سازی افراد و موسسات دیگر و تربیت تسهیلگران توسعه نقش داشته است و به عنوان یک موسسه در سطح ملی، توانایی کار با نهادهای محلی را دارد و می تواند در ظرفیت سازی و خدمات مشاوره ای به افراد و موسسات در اجرای پروژه در سطح ملی و محلی کمک نماید.

 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اطلاعیه ها و مطالب رایگان سایت همینک در خبرنامه عضو شوید!

دانشنامه

گالری تصاویر

پیوند ها

  • لینک
  • لینک
  • لینک
  • لینک
  • لینک

ارتباط با ما

77839172 - 021

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تهران، خیابان مدنی شمالی، بالاتر از وحیدیه، روبروی بانک ملت، پلاک 1030، ساختمان زیبا شهر، طبقه 4، واحد 7 (کد پستی : 1636949878)